Наша пропозиція

EUROPAK

» Поліпропіленові упаковки

Наша фірма пропонує широкий асортимент зшитих та зварювальних упаковок з поліпропіленової (PP) плівки. Упаковки з поліпропілену — це високої якості продукти, які характеризуються відмінною міцністю та стійкістю до забруднень. Завдяки нашим упаковкам з поліпропіленової плівки, Ваші продукти будуть гідно та єфективно ефектно виглядати на експозиції, в наслідок чого може збільшитися зацікавленість Вашими продуктами.
Пропонуємо великий вибір зшитих поліпропіленових сумок х найвищої якості матеріалів. В наявності широка гамма кольорів обшивки з нетканого поліпропілену (вігофіл або вігол), починаючи від основних: білий, червоний, бордовий, коричневий, чорний, темно-синій, блакитний, зелений – і оригінальні кольору такі як: помаранчевий, фіолетовий, рожевий, горошковий, які дозволяють задовольнити бажання навіть найвимогливіших клієнтів.
З нашого широкого асортименту також пропонуємо поліпропіленові
(PP) пакети зварювальні термічним або ультразвуковим методом. Такого типу упаковки служать зокрема для постільної білизни, шкарпеток, рушників, дитячого одягу, сорочок і багато інших предметів щоденного використання. Наші зварні пакети забезпечують швидке, комфортне та безпечне запаковування Вашого товару, так як можуть бути оснащені пластиковими пакувальними заклепками або стрічкою багаторазового замикання. Надаємо можливість вибору різного типу вішалок, які можна вмонтувати в будь-якій частині упаковки.

Поспішаємо Вам повідомити, що наші поліпропиленові упаковки підлягають переробці.

Розміри і прикладові зразки підбираємо враховуючи індивідуальні потреби клієнта.

Товщина плівки PP: 25-100 мікрон

Товщина нетканого PP: 70гр/м2 — 100 гр/м2

На упаковках виготовляємо надрук, лого, логотипу та інших рекламних матеріалів.

Представлені упаковки Ви можете замовити з різними видами ручок, які знаходяться в нашому католозі під назвою «Ручки та вішалки».

ЗАПИТАЙ