Наша пропозиція

EUROPAK

» Поліетиленові упаковки

Поліетилен (скор. РЕ) являється одним з небагатьох матеріалів, який чудово пасує до продукції сумок і пакетів з плівки. Являється одним з небагатьох матеріалів, який чудово підходить до продукції сумок та пакетів з плівки. В процесі виготовлення, ми використовуємо найкращої якості поліетиленову плівку LDPE і HDPE, властивості якої забезпечують міцність і естетику. Специфіка даного матеріалу дозволяє на безпечне транспортування товару. У нашому асортименті Ви можете знайти як зшиті так і зварні упаковки з поліетилену. До зшитих сумок з РЕ, пропонуємо обшивку і нетканий поліпропілен різного кольору. Також у нас Ви можете замовити зшиту сумку з’єднану з поліетиленовою плівкою. Додатково сумки-валізи можуть бути оснащені ручкою-шнурком, пластиковими або зшитими ручками. Наша фірма використовує поліетилен для продукції упаковок на подушки, ковдри, матраци, штори, постільну білизну, покривала і тд.

Зварні упаковки з поліетилену можуть бути оснащені вішалкою, євроотвором, стрічкою багаторазового замикання або пластиковими пакувальними заклепками. Пакети РЕ ідеально пасують для упаковки гардин, ванних килимків, білизни, дитячих конвертів, будівельних матеріалів та багато іншого.

Також виробляємо надрук на зшитих та зварних упаковках методом флексо або шовкотрафаретного друку.

Усі наші упаковки повністю відповідають нормам Європейського Союзу.

Розміри та прикладові зразки добираємо врховуючи індивідуальні потреби клієнтів.

Товщина поліетиленової плівки: 30 — 100 мікрон
Товщина
нетканого поліпропілена: 70гр/м2 — 100гр/м2
Сумки доступні в наступних кольорах обшивки: білий, червоний, бордовий, коричневий, чорний, темно-синій, фіолетовий, горошковий, блакитний, рожевий, попелястий, зелений, помаранчевий.

ЗАПИТАЙ